Televisie
De deelnemers van Million Dollar Island krijgen steeds meer honger
Judith Regeling
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 31-05-23 09:47

Het is geen vetpot op Million Dollar Island, zoveel is de deelnemers aan het programma inmiddels ook duidelijk. Een schamel paar eieren, dat was alles wat sommigen bij aankomst aantroffen. Verder moesten de eilandbewoners zich zien te redden met kokosnoten en bananen, af en te een visje of wat schaaldieren en wat obscure groente uit de 'moestuin'.
Million Dollar Island
De vreugde was dan ook groot toen er na een paar dagen blauwe tonnen boordevol eten in de branding dobberden. Een paar relatieve feestmalen later zijn de magen weer leeg. Sterker nog: die rammelen. En honger haalt het slechtste naar boven bij de deelnemers. Dat blijkt wanneer er weer een nieuwe voedseldropping is. Eerder werd de opbrengst eerlijk verdeeld, maar dat dreigt nu net even anders te lopen.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Kijk de eerste aflevering van de Verraders Halloween op RTL4
Bloedstollende missies, meedogenloze moorden en een psychologisch schaakspel als nooit tevoren. In het angstaanjagende tweede seizoen van De Verraders Halloween gaan weer dertien bekende Nederlanders tot het uiterste om hun handen te leggen op het kostbare zilverLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 10:12Paul de Leeuw reageert op kritiek op eerste aflevering Hotel Hollandia
10:00Ortál Vriend over Flikken Rotterdam: 'Een lijk vinden kost me geen moeite meer'
09:45AVROTROS komt met nieuw programma op de buis: Born Winners
08:32De TV van gisteren: Kijkers enthousiast over Casa di Beau met Davina Michelle en Edwin Evers
06:47Vanavond op TV: 3 op reis, Holland's got talent, Tears of the Sun