TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Raven van Dorst is de eerste gast in het nieuwe seizoen van Verborgen Verleden. In dit programma bezoeken bekende Nederlanders plekken die bepalend waren voor hun familiegeschiedenis. De reis van Van Dorst leidt onder meer naar Schiedam, waar de voorvaderen van de televisiemaker jenever stookten.
Het Vlaanderen van de zeventiende eeuw speelt ook een belangrijke rol in de familiekronieken. Een kerk in Brugge bezit een gouden monstrans, ofwel een hostiehouder, die geschonken is door een voorouder van de presentator. Dit object is van onschatbare waarde voor de kerk. Maar of Van Dorst ook zo onder de indruk is van dit pronkstuk?
Verborgen Verleden is vanaf 13 januari iedere zaterdag vanaf 20:35 uur te zien bij NTR op NPO2.
Het WK voetbal 2026 gaat op donderdag 11 juni van start in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Johan Derksen opvallend positief over MAX-presentatrice: 'Vrouw om van te houden'
10:56Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’