TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Raven van Dorst is de eerste gast in het nieuwe seizoen van Verborgen Verleden. In dit programma bezoeken bekende Nederlanders plekken die bepalend waren voor hun familiegeschiedenis. De reis van Van Dorst leidt onder meer naar Schiedam, waar de voorvaderen van de televisiemaker jenever stookten.
Het Vlaanderen van de zeventiende eeuw speelt ook een belangrijke rol in de familiekronieken. Een kerk in Brugge bezit een gouden monstrans, ofwel een hostiehouder, die geschonken is door een voorouder van de presentator. Dit object is van onschatbare waarde voor de kerk. Maar of Van Dorst ook zo onder de indruk is van dit pronkstuk?
Verborgen Verleden is vanaf 13 januari iedere zaterdag vanaf 20:35 uur te zien bij NTR op NPO2.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026
08:42De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival
22:32Kijkers enthousiast over Songfestival-commentaar Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte
15:09Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Slimste Mens start
14:20De makelaars van de Nederlandse Million Dollar Listing zijn bekend