TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Raven van Dorst is de eerste gast in het nieuwe seizoen van Verborgen Verleden. In dit programma bezoeken bekende Nederlanders plekken die bepalend waren voor hun familiegeschiedenis. De reis van Van Dorst leidt onder meer naar Schiedam, waar de voorvaderen van de televisiemaker jenever stookten.
Het Vlaanderen van de zeventiende eeuw speelt ook een belangrijke rol in de familiekronieken. Een kerk in Brugge bezit een gouden monstrans, ofwel een hostiehouder, die geschonken is door een voorouder van de presentator. Dit object is van onschatbare waarde voor de kerk. Maar of Van Dorst ook zo onder de indruk is van dit pronkstuk?
Verborgen Verleden is vanaf 13 januari iedere zaterdag vanaf 20:35 uur te zien bij NTR op NPO2.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji