TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
950 gulden betaalde de eigenaar voor de snavelbekkan die archeologe Mieke Zilverberg onder ogen krijgt. Voor Tussen kunst en kitsch taxeert ze het Iraanse voorwerp uit de tiende eeuw tot achtste eeuw voor Christus.
In het Groninger museum begint expert Jan Beekhuizen te glimmen: hij mag een tinnen schenkkan op waarde schatten. Beekhuizens vader had een voorliefde voor Zwitsers tin en laat deze vondst nu net een Zwitserse Bauchkan zijn, vernoemd naar zijn typische buikvorm. Frank Welkenhuysen taxeert in deze herhaling een schilderij met waterlelies. De kunstkenner weet van welke hand het kunstwerk komt, namelijk Dirk Smorenberg. De autodidact, geboren in 1883, maakte voor een aantal van zijn schilderijen bijpassende lijsten. Ook voor dit kunstwerk.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025