TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
De Songfestival-special van Beste zangers wordt donderdag 14 mei uitgezonden. Hier lees je welke artiesten meedoen aan deze bijzondere aflevering.
Liefhebbers van het Songfestival kunnen hun hart ophalen. In de gloednieuwe songfestival-special van Beste zangers zal Edsilia Rombley gastvrouw zijn. Dit is haar wel toevertrouwd, ze was namelijk al eerder te zien als host tijdens het eerste seizoen in 2009.
De artiesten die meedoen hebben allemaal een bijzondere link met het Songfestival. Zo won Lenny Kuhr in 1969 in Madrid met haar lied De troubadour. Maribelle deed mee aan het songfestival met Ik hou van jou, Franklin Brown zong samen met zangeres Maxine het nummer De eerste keer en René Froger performde het nummer Shine samen met zijn collega’s van de Toppers. Kim-Lian van der Meij presenteerde jarenlang het Junior Songfestival en Thomas Berge en Emma Heesters zijn allebei groot fan van het liedjesfestijn. Alle zangers zingen op geheel eigen wijze een bekend Nederlands songfestivalnummer.
Beste Zangers Songfestival-special, 14 mei om 20:30 uur op NPO 1.
Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?