TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De Meerdijkers mogen in deze aflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden even hun sores vergeten. Er staat namelijk een gezellige bingo in De Koning gepland.
Henk (Johnny Kraaijkamp jr.) en Steef (Tommy van Lent) slaan in de nieuwste aflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden de handen ineen. Opa en zijn kleinzoon willen de Meerdijkers namelijk trakteren op een heuse bingo. En de prijzen? Een barbecue, een vleespakket en zelfs een setje met drie heerlijke wijnen, gesponsord door Shanti's recent aangekomen vader (Martijn Fischer).
Het zou echter niet GTST zijn als er ondertussen niet nog wat dingen gebeuren. Zo wil Daan dat Shanti hem helpt om Billy te vinden, terwijl Ludo de rechercheur flink onder druk zet om zijn werkzaamheden te versnellen. Verder heeft Demi niet in de gaten dat haar zus Merel flink wat losmaakt bij Marwan, de vader van haar zoontje Tom. Hoe zal ze reageren als ze erachter komt?
Partnerbijdrage
Terugkijken: Floor Jansen in duet met Douwe Bob bij Beste Zangers
10:31Drama en tranen in Het Zwaard van Damocles: 'Vieze spelletjes worden gespeeld'
09:38Dit programma vervangt Miljoenenjacht vanaf komende zondag op SBS6
09:11Dit programma vervangt De Oranjezondag op SBS6
08:17De TV van gisteren: 'Nodig Sylvana Simons niet meer uit in een talkshow'