TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij kijkt tevreden terug op zijn avontuur, vertelt hij aan RTL Boulevard.
Vincent vertelt dat hij het jammer vindt dat het erop zit. "Maar natuurlijk ook wel perfect eigenlijk. Ik heb er gewoon lang genoeg in gezeten. Weer lekker een paar maandjes mogen draaien dus dat was perfect. Ik heb natuurlijk heel veel meegemaakt in een korte tijd. En er waren ook wel andere collega-acteurs die zeiden: 'Dan kom je even een paar maanden terug en mag je in een helikopter vliegen, je mag opeens naar België in een kasteel filmen'. Nee, het was echt een eer om in zo’n verhaallijn te mogen spelen, ik heb echt genoten."
De eerste paar dagen moest hij wel weer even wennen. "Ik moest Valentijn weer even leren kennen. Ik moet weer even het spelen oppakken, maar ik zat er gelijk weer helemaal lekker in", blikt hij terug. Voor hij het wist zat het er weer op, maar of hij terugkeert ooit? Daarover zegt hij dat het aan de schrijvers is of hij ooit nog terug zal komen. Het lijkt hem wel heel leuk maar niet voor langere tijd. En dat heeft zo zijn redenen, namelijk: zijn muziek.
En nu? "Ik ga heel veel muziek maken en dat is eigenlijk waar ik altijd wel gewoon heel erg mijn focus op leg." En acteren blijft hij ook leuk vinden dus dat wil hij ernaast blijven doen. "Maar ik ga wel echt volle bak focussen op muziek."
Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, The Revenant
18:30Ewout Genemans stelt de agenten van Bureau Groningen voor
17:40Zien: eerste beelden van nieuw seizoen Nachtdieren USA
17:15Yvonne Coldeweijer spant kort geding aan tegen Talpa
14:15The Voice of Holland: dit is het team van Ilse DeLange