TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen weken zongen bekende Nederlandse artiesten in Het mooiste liedje de vijftig liedjes waar het meest op was gestemd door de kijker van SBS6 en luisteraar van Radio 10. In de finale mochten de kijkers uitmaken welk nummer de eerste plek verdiende. Dat werd dus Het dorp van Wim Sonneveld. In de uitzending werd het gezongen door Jan Dulles van de 3JS.
Het dorp dateert uit 1974 en is een cover van La montagne van Jean Ferrat. De Nederlandse tekst gaat over het dorpje Deurne in Noord-Brabant. Gek genoeg was Het dorp nooit een hit.
Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025
11:38Nieuw seizoen Lieve Gordon en Andy op komst: 'Wij gaan door'
11:05Niels van der Laan peinst niet over stoppen met Sinterklaasjournaal: 'Ik ben vooral geschrokken'
10:27Eva Jinek maakt korte metten met beklag van Boris Becker over interview: 'Natúúrlijk vraag ik naar zijn dochter'
10:00Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'