TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Paul de Leeuw en Sinterklaas vormen sinds 2005 tijdens pakjesavond een onafscheidelijk duo op televisie. Het idee ontstond destijds als een speciale aflevering van Mooi! Weer De Leeuw en keerde in de jaren daarna telkens terug, onder verschillende titels en bij verschillende omroepen.
De insteek bleef ongeveer gelijk: mensen kunnen vooraf hun verlanglijstjes en wensen insturen en Sint en De Leeuw kijken wat ze voor hen kunnen betekenen. Dat gaat altijd gepaard met veel chaos en hilariteit, maar ook met de nodige emotie.
De Leeuw wordt elk jaar weer geroemd om zijn vaak op het randje balancerende humor en zijn chemie met de Sint. Eerst speelde Bram van der Vlugt hier een belangrijke taak, en sinds 2012 is dat Hans Kesting, die een prima sparringpartner bleek voor de presentator.
Sint & de Leeuw is op vrijdag 5 december 2025 om 20:35 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Sint & De Leeuw (amusement) wordt uitgezonden op NPO 1 en is te streamen op (o.a.) NPO Start (klik hier voor alle streamingdiensten). De presentatie is in handen van Paul de Leeuw.
5 december 2025 20:35 - 21:40
TIP
5 december 2025 20:40 - 21:40
h
6 december 2025 00:15 - 01:25
h Amusement
Beschikbaar via Earcatch
MAX
Paul de Leeuw
Vanavond op TV: Hila voorbij de taliban, Expeditie Robinson, Fist Fight
23:09De Amerikaanse films van Dick Maas zijn nu te zien bij Videoland
12:40Cheyenne Löhnen hint naar verzwegen redenen voor GTST-exit
11:57Over Mijn Lijk-deelnemer Roy deelt inktzwarte gezondheidsupdate: 'Soms zijn er geen woorden'
11:33Eva Jinek maakt eindejaarsspecial met Robert Dijkgraaf