TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Premiet Abigail Dalton (Suranne Jones) heeft het heel druk met een bezoek van de Franse president Vivienne Toussaint (Julie Delpy) wanneer ze een vreselijk bericht krijgt.
Haar echtgenoot (Ashley Thomas) is ontvoerd door terroristen die willen dat ze aftreedt. Doet ze dat. niet, dan vermoorden ze haar man.
Intussen krijgt Toussaint te maken met chantage. En hoewel de vrouwen politiek gezien lijnrecht tegenover elkaar staan, zetten ze alles op alles om elkaar te helpen.
Als je denkt; waar ken ik die Suranne Jones toch van dan is het antwoord: heel veel. Ze speelde in de politieseries Scott & Bailey en Vigil en ook de spannende serie Doctor Foster.
Hostage staat op 21 augustus op Netflix.
De trailer heeft lekker veel actie.
Download nu: Deze tip verscheen eerder in de Binge App.
Thriller
1
0s
Isabelle Sieb
Suranne Jones, Lucian Msamati, Julie Delpy, Jehnny Beth, James Cosmo, Corey Mylchreest, Ashley Thomas