
Battle of the Sexes
In de jaren 70 stelt het vrouwentennis in Amerika nog niet veel voor. Tenminste, dat is de mening van veel mannelijke tennisbobo's.
Battle of the Sexes
Billie Jean King (Emma Stone), de nummer 1 van de wereld bij de vrouwen, is het daar niet mee eens. Dat haar mannelijke collega's vele malen meer verdienen dan vrouwelijke tennisprofs vindt ze al helemaal schofterig.
Daar komt ze tegen in opstand. Ze pleit voor meer aandacht voor vrouwentennis, en voor een gelijkere beloning.
Sjacheraar en voormalig proftennisser Bobby Riggs (Steve Carell) ziet dat ook. En hij ruikt geld.
Hij daagt King uit voor een wedstrijd, man tegen vrouw. Naast het prijzengeld staat in deze Battle of the Sexes ook gelijkheid op het spel.
Emma Stone
Naar eigen zeggen is Emma Stone niet bepaald een goede tennisser. Ze moest voor Battle of the Sexes dus behoorlijk trainen.
Dat was niet alleen om overtuigend een balletje te kunnen slaan. Ze trainde ook om het lichaam van een profsporter te krijgen.
Stone trainde er zo'n 7 kilo extra spiermassa bij.
Komende tv-uitzendingen

Over deze film
Genre
Biografie
Lengte
±2u 1m
Première
2017
Kijkwijzer
Regisseur
Jonathan Dayton, Valerie Faris, Valerie Faris
Cast
Emma Stone, Steve Carell, Andrea Riseborough, Natalie Morales, Sarah Silverman, Alan Cumming, Bill Pullman, Elisabeth Shue, Eric Christian Olsen, Fred Armisen
Rating

Alles over Pathé Thuis

Mis niets van de Gouden Televizier-Ring 2022

Formule 1 volg je hier

Knokken geblazen: de beste actiefilms
Gerelateerd nieuws

Steve Carell tennist met Emma Stone in Battle of the Sexes

Steve Carell tennist met Emma Stone in Battle of the Sexes

Rosamund Pike als baanbrekend wetenschapper Marie Curie in Radioactive

Joaquin Phoenix ís Johnny Cash in biografie Walk the Line
