TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
“Ieder conflict is uniek en maakt elke aflevering anders”, vertelde presentatrice Mascha de Rooij aan LINDA. toen ze als presentatrice van De Rijdende Rechter begon. Zelf gaf ze aan een goede band met haar buren te hebben, al is ze zich ervan bewust dat dat niet voor iedereen vanzelfsprekend is.
In deze aflevering buigt mr. John Reid zich over een conflict dat wordt veroorzaakt door een inmiddels bijna traditionele ergernis: overhangende takken. Bertus ergert zich dood aan de boom van zijn achterbuurman Hans.
Naar eigen zeggen moet hij al tien jaar lang zijn tuin regelmatig vegen en ondertussen heeft hij daar schoon genoeg van. Hans is op zijn beurt een groot liefhebber van de boom en weigert er iets aan te doen. Welke oplossing bedenkt mr. Reid?
Deze aflevering van De Rijdende Rechter is op dinsdag 6 mei 2025 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
De rijdende rechter (juridisch programma) wordt uitgezonden op NPO 1 en is te streamen op (o.a.) NPO Start (klik hier voor alle streamingdiensten). De presentatie is in handen van Mascha de Rooij, John Reid.
Juridisch programma
MAX
Mascha de Rooij, John Reid
Deze gebeurtenis zien we in het tweede seizoen van Máxima
11:11Video: Vandaag Inside heeft plots óók last van stroomuitval
10:21Art Rooijakkers geeft update: wanneer keert hij terug bij Nieuws van de Dag?
09:59Wanneer is de laatste aflevering van I Kissed a Girl te zien?
09:10Eurovisie Songfestival 2025: dit is wanneer Claude moet repeteren