TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Anita Witzier loopt mee met verzorgenden, vrijwilligers en patiënten in de palliatieve zorg. Mensen in die fase zijn ongeneeslijk ziek, maar kunnen soms nog jaren leven. Zorgverleners helpen op mentaal, fysiek en zelfs financieel gebied om de kwaliteit van leven te verbeteren. Wat ze ook willen met de tijd die hun nog rest.
Hedwig (48) grijpt bijvoorbeeld elk goed moment aan om in haar camper of met vrienden op reis te gaan. Hedwig heeft de diagnose PTO, die afkorting staat voor Primaire Tumor Onbekend. Omdat het onduidelijk is welke tumor de ziekte veroorzaakt, is er geen standaard behandeling. Een gepersonaliseerde behandeling slaat goed aan en om geld op te halen voor onderzoek hiernaar, gaat ze de Italiaanse bergpas de Stelvio oplopen.
Leven tot het Laatst is vanaf 1 oktober 2025 iedere woensdag om 22:20 uur te zien op NPO 2.
Leven tot het laatst (reportageserie) wordt uitgezonden op NPO 2 en is te streamen op (o.a.) NPO Start (klik hier voor alle streamingdiensten).
Reportageserie
KRO-NCRV
Het MAX Orkest gaat het land in: hier kun je ze zien
12:31Even Tot Hier is terug op NPO1 op deze dag
10:51Programma Hazes & Hoogkamer: Tot Uw Dienst voorlopig in de ijskast
10:21Onderweg naar Liefde neemt kijkers mee voor laatste vanlife-tripjes
10:00Anita Witzier volgt ongeneeslijk zieke mensen in Leven tot het Laatst: 'Ik zie dit niet als zwaar'