TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Hoop sterft als laatste. Aan die gedachte houden Dick en Hélène Wesselingh zich vast als ze weer in Albanië zijn, het land waar ze al dertig jaar komen en zelf veertien jaar woonden. Ze hopen op betere leefomstandigheden voor de armste inwoners voor wie ze zich al jaren inzetten.
Zo realiseerden ze in 2014 een verzorgingshuis en dokterspost in hun toenmalige woonplaats en trekken ze nog altijd de bergen in om eten en hout uit te delen aan behoeftige ouderen.
Over deze winteractie vertellen Dick en Hélène meer in Tijd voor MAX dat volledig in het teken staat van MAX Maakt Mogelijk. Die stichting steunt het echtpaar al vijftien jaar.
Muziek is er van de wereldmuziekgroep Trinity. Zij hebben een lied gemaakt voor kwetsbare ouderen in de kou.
Deze speciale aflevering van Tijd voor MAX is op dinsdag 27 januari 2026 om 17:10 uur te zien op NPO 1.
Tijd voor MAX (talkshow) wordt uitgezonden op NPO 1 en is te streamen op (o.a.) NPO Start (klik hier voor alle streamingdiensten). De presentatie is in handen van Martine van Os, Sybrand Niessen.
27 januari 2026 17:10 - 17:57
TIP
Straks 17:10 - 17:56
Straks 17:20 - 18:00
Talkshow
MAX
Martine van Os, Sybrand Niessen
Terugkijken: Sanne zingt Voilà tijdens Blind Auditions van The Voice of Holland
10:56Spannend spel zorgt voor grote schok in House of Villains
10:43Prinses Laurentien bij Shownieuws: 'Ik hoef nergens antwoord op te geven'
10:30‘Toch nog oprechte liefde in Winter Vol Liefde: Thérèse en Yvonne moeten samen verder'
08:43De TV van gisteren: Ellie Lust in tranen over politie-trauma in De Reünie