TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Gundolf (66) zou heel graag eens op het Müllerorgel in de Sint-Bavokerk spelen. Hij is namelijk dol op orgelmuziek en het imposante orgel in Haarlem - gebouwd tussen tussen 1735 en 1738 - is ooit nog bespeeld door Mozart.
Er zijn echter wat obstakels om Gundolfs wens in vervulling te laten gaan. Hij heeft progressieve MS en zit in een rolstoel. Er is een trap om bij het orgel te komen. En niet iedereen mag het instrument bespelen, daarvoor is een vergunning nodig; die zal eerst moeten worden aangevraagd.
Een mooie wens voor deze aflevering van MAX Maakt Mogelijk, vindt Jan Slagter, zelf zoon van een organist. Hij schakelt een speciaal hulpteam in. Zelfs de burgemeester en de brandweer werken met liefde mee om Gundolf achter het orgel te takelen.
Deze aflevering van MAX Maakt Mogelijk is op woensdag 22 oktober 2025 om 21:05 uur te zien op NPO 2.
MAX Maakt Mogelijk (reportages) wordt uitgezonden op NPO 2 en is te streamen op (o.a.) NPO Start (klik hier voor alle streamingdiensten).
Reportages
MAX
Wilfred Genee blikt vooruit op Het Debat van Nederland: 'Ik kan die koppen niet meer zien'
13:50Met deze bekende gasten sluit het MAX-programma TV Monument af
13:29Opvallend: Rob Jetten vertelt in Onder Vier Ogen dat hij zijn vriend Nicolás soms maanden niet ziet
11:20Dit is de startdatum van Frans & Mariska, Stellen op de Proef
10:28Dit programma vervangt Dit Was Het Nieuws op NPO 1