TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Floris Kortie ontvangt Edwin Rutten, het Luthers Bach Ensemble en het Roder Jongenskoor, pianist Akari Bastiaens en violist Georgia Koumentakou, componist Anne-Maartje Lemereis, sopraan Eléonore Lemaire, Trio Da Kali en kamermuziek-rockgroep ORBI met huispianist Sven Figee. Jonge Helden Bastiaens (13) en Koumentakou (14) spelen uit Beethovens Eerste vioolsonate. Rutten vertelt over de familievoorstelling van Bachs Matthäus-Passion. Figee speelt met ORBI "Spectre" _ van Radiohead, geschreven voor een James Bondfilm. Trio Da Kali brengt Malinese griotmuziek en Lemereis eert, voor Internationale Vrouwendag, vijf vrouwelijke componisten.
Ga direct naar
Direct naar
Muziekprogramma dat een podium biedt aan ensembles en solisten en hun verhalen. Het programma overschrijdt de grenzen van de klassieke muziek naar pop-, jazz- en wereldmuziek. Met ruimte voor jong talent en optredens van musici.
Wil je een aflevering van Podium klassiek live kijken? Op deze dagen zijn de uitzendingen te zien op tv.
BVN
•
Vanavond
•
18:05 - 19:10
NPO 2
•
Vanavond
•
18:15 - 19:25
NPO 2
•
Vannacht
•
00:00 - 01:05
Podium klassiek is via o.a. NPO Start direct te streamen. In het geval van sommige programma’s kun je zelfs al vooruitkijken. Ook kun je natuurlijk Podium klassiek terugkijken.
Podium klassiek uitzending gemist? Bekijk hieronder welke recente uitzendingen er zijn geweest en of je ze kunt terugkijken.
Podium klassiek (muziekprogramma) wordt uitgezonden op BVN en is te streamen op NPO Start (klik hier voor alle streamingdiensten).