TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Leo Blokhuis staat in Top 2000: The Untold Stories uitgebreid stil bij de jaren 80, toen Ray Parker Jr. succes had met 'Ghostbusters'. Voordat de zanger solo ging, had hij succes met de band Raydio. Parker vertelt hoe hij het nummer 'You can't change that' schreef voor de Spinners, maar er zelf een hit mee scoorde.
De jaren 80 zagen de opkomst van de superproducers, die met een herkenbare sound hun stempel drukten op het decennium. Een van de grootste namen op dit gebied was Trevor Horn. De drijvende kracht achter Frankie Goes to Hollywood ontfermde zich ook over albums van Yes, Grace Jones, ABC en The Pet Shop Boys.
In Top 2000: The Untold Stories vertelt hij over het album Duck Rock van Malcolm McLaren, waarmee ze hiphop de hitlijsten binnenloodsten.
Deze aflevering van Top 2000: The Untold Stories is op woensdag 3 december 2025 om 22:20 uur te zien op NPO 3.
Top 2000: The untold stories (muziekprogramma) wordt uitgezonden op NPO 3 en is te streamen op NPO Start (klik hier voor alle streamingdiensten).
3 december 2025 22:25 - 23:00
TIP
Overmorgen 23:00 - 23:40
h
4 december 2025 02:35 - 03:15
h Muziekprogramma
NTR
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?