TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat meldt de politie op Instagram met presentator Ewout Genemans erin getagd.
"Zoals jullie wel weten zijn wij overspoeld met berichten, kaarten, cadeautjes, bloemen en presentjes. Vanwege het vervelende incident met de hond. We gaan zo meteen alle poststukken, brieven, noem alles maar op wat bij ons in de bus ligt, overhandigen aan de mensen. Dus we hopen dat zij daar een beetje steun in kunnen vinden", aldus Guido. En wat volgt zijn beelden van stapels met brieven en cadeautjes in de politiebus.
Volgens de bedenkers van de actie 'toverde dit een grote glimlach op het gezicht van de eigenaar van het hondje.'
In het laatste deel van de eerste uitzending bijt een hond een andere hond dood. Daarna kwam het baasje van de overleden hond nog in beeld, zittend op een bankje met zijn overleden hond. Kijkers schrokken daarvan en klaagden erover. Ewout belooft in het vervolg voor dit soort heftige beelden te waarschuwen en zet met het bureau waar hij meeloopt een actie op te zetten voor het baasje van de overleden hond.
Een nieuwe aflevering van Bureau Rotterdam zie je dinsdagavond om 20:30 uur op RTL 4.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen