TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Afgelopen week werd Raymond Mens al aan de tand gevoeld tijdens De Oranjezomer. Presentatrice Hélène Hendriks vroeg in de uitzending of hij al met John de Mol in gesprek is. Mens kon in de betreffende uitzending ieder geval al rekenen op lovende woorden van Hélène Hendriks en Oranjezomer-gast Job Knoester. Hij deed er daar nogal geheimzinnig over, maar nu geeft de Amerikakenner zelf meer duidelijkheid over hoe het zit.
In de podcast van Raymond Mens, Amerika in 15 minuten, praat hij luisteraars helemaal bij over de Amerikaanse politiek. Ook behandelt hij de actualiteit en beantwoordt hij vragen van luisteraars. Eén van de vragen die veel voorbij kwam, was of John de Mol al gebeld heeft.
Mens geeft daar het volgende antwoord op in zijn podcast: ''Ik kan jullie melden dat ik inmiddels in gesprek ben met Talpa. Dat was ik al over een mogelijke reisserie met Johan Derksen in Amerika, maar inmiddels is dat een breder gesprek geworden. Denk bijvoorbeeld aan een vorm van exclusiviteit voor Vandaag Inside richting de Amerikaanse Presidentsverkiezingen van 2024, maar ook een aantal andere projecten bij Talpa'', laat hij erover uit.
Hij vervolgt: ''Ik moet wel zeggen dat John de Mol niet zelf gebeld heeft, maar iemand heeft laten bellen. Omdat ik er zoveel vragen over krijg in deze podcast en in De Oranjezomer vind ik het wel zo netjes om een update te geven. Verder kan ik er nog niet te veel over zeggen'', aldus Raymond.
Partnerbijdrage
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'