TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op haar Instagram deelt boerin Annemiek het nieuws met haar volgers. “Na een aantal mooie maanden hebben Charlie en ik samen besloten om uit elkaar te gaan. Vanuit liefde en wederzijds respect is de conclusie dat we te verschillend zijn om een relatie te laten slagen en gaan wij als vrienden uit elkaar”, zo schrijft Annemiek.
De boerin liet tijdens het seizoen Steven afvallen en zag daarna Jelte en Erik vrijwillig haar boerderij verlaten. Vooral het vertrek van Erik zorgde voor een tranendal, omdat beiden wel wat voor elkaar voelden. De afstand tussen de paardenliefhebbers brak hen nog voordat ze het probeerden op.
Het lijkt de boeren uit het elfde seizoen van Boer zoekt vrouw niet gegeven om de liefde te vinden. Eind augustus lieten boer Jan en Nienke weten een punt achter hun relatie te hebben gezet. Boer Geert vond niet de vrouw met de ‘wauw’-factor, terwijl Geert Jan ook met lege handen achterbleef. Akkerbouwer Bastiaan en Milou zijn als enige nog samen.
Terugkijken: de So You Think You Can Dance-auditie van Yusri
10:41AVROTROS komt met nieuw programma: Keurmeesters
10:31Bondgenoten-stel uit elkaar: 'Dit weekend kwam het besef'
10:00Paul de Leeuw is trots op Een Vergetelijk Mooie Reis: 'Een van de mooiste dingen die ik ooit heb gemaakt'
09:41Vandaag Inside en De Oranjezomer naar Curaçao: wat kun je verwachten?