TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de misstanden in de Nederlandse gevangenissen is de falende gezondheidszorg. Documentairemaakster Jessica Villerius maakte eerder een documentaire specifiek over vrouwengevangenissen en sprak daarvoor talloze vrouwen.
Daarover zei ze in Op1: "We hebben er meer dan tweehonderd gesproken en er is geen vrouw die niet een keer de verkeerde medicatie heeft gekregen.” Een tragisch voorbeeld is de dood van Suzanne in gevangenis Ter Peel. In 2022 werd ze levenloos aangetroffen.
Vader Herman begreep niet dat zijn 32-jarige dochter was overleden. Hoe moest hij dat haar dochters, zijn kleindochters uitleggen? Een onafhankelijk rapport laat zien dat Suzanne liefst 24 verschillende medicijnen kreeg met allerlei bijwerkingen op onder andere haar nieren.
Dubbel Gestraft is op donderdag 3 juli 2025 om 20:20 uur te zien op NPO 3.
André uit Winter Vol Liefde 2026 blijkt zelf ook muzikaal aangelegd
10:03Zien: De eerste beelden van het zesde seizoen van De Bevers
09:56Op deze datum start het tiende seizoen van Floortje naar het Einde van de Wereld
09:39Ad van Kempen uit o.a. Van Speijk op 81-jarige leeftijd overleden
09:10Fans weten het nu zeker: 'In deze stad neemt Ewout Genemans zijn Bureau-serie op'