TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het begon er al mee dat Seyran en Fawaz een oud hotel in Duitsland probeerden op te knappen terwijl ze ook nog hun restaurant in Eibergen probeerden te runnen. De twee gebouwen lagen zes uur rijden uit elkaar en dat trok een flinke wissel op de twee.
Daarbij kwam ook nog dat de bouwvakkers er een janboel van maken, het werk van de elektricien moest zelfs opnieuw worden gedaan. Fawaz werd zo boos op de prutsers dat hij dreigde de politie erbij te halen. Al met al zorgde het gedoe er mede voor dat Seyran en Fawaz niet 200.000 euro kwijt waren aan het opknappen maar dat de hele boel een half miljoen heeft gekost.
Gelukkig is het hotel sinds een paar maanden in bedrijf, laten Seyran en Fawaz nu weten. 'Na een jaar in Duitsland zijn we best moe, maar tevreden met alles wat we tot nu toe hebben bereikt' zo schrijven ze op de site van Ik Vertrek.
Het stel worstelt nog wel met de Duitse bureaucratie waardoor alles anders gaat dan gepland maar de gasten stromen binnen en het duo droomt van extra voorzieningen. "Een hot tub en een sauna, maar voor die plannen hebben we tijd en geld nodig. Eerst moet het hotel en restaurant echt gaan draaien."
"Voor nu zetten we gewoon door, met onze Twentse uitsprak: ‘Kiek’n wat ’t wordt’ Het gaat goed komen!"
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)
19:11Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'