TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het programma zal vanaf 13 februari weer wekelijks te zien zijn.
Het klusprogramma dat al sinds 2006 op RTL4 te zien is, heeft eigenlijk geen introductie meer nodig. Bijna iedereen weet inmiddels wel dat John Williams in Help, Mijn Man Is Klusser wanhopige partners van doe-het-zelvers confronteert met de gevolgen van zijn of haar 'wanklusgedrag'. Vervolgens wordt de partner in kwestie samen met een professionele ploeg aan het werk gezet om de ideeën die zo op voorhand hadden voor hun woning tot uiting te brengen.
In dit nieuwe seizoen, dat dus begin volgend jaar zijn opwachting zal maken op RTL4, komt John Williams vast ook weer de standaardelementen van het programma tegen. Van de vrouw des huizes die huilt van wanhoop, de irritatie die ontstaat tussen het klusteam en de partner of John Williams die stuit op schimmels, vocht en andere levensgevaarlijke situaties. Je zou er bijna een bingokaart mee kunnen vullen.
Help, Mijn Man Is Klusser is vanaf 13 februari weer wekelijks om 20:30 uur te zien zijn op RTL4. Het neemt dan de plek in van De Perfecte Verbouwing (dat op 2 januari van start gaat).
Oscars 2026: bekijk de hoogtepunten
09:32Storm aan tv-kritiek op Bellinga's na Apartheid-opmerking: 'Kwaadaardig dom'
08:42De TV van gisteren: kijker smult van Rust en Vreugd maar wat minder van Wendy van Dijk
08:27Miljoenenjacht terugkijken: Mark wint één miljoen euro
13:40Holland Zingt Hazes is dit jaar te zien op NPO Start