TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tv-programma’s waarin mensen op zoek zijn naar de grote liefde zijn enorm populair.
Volgens psycholoog en coach Lennart Klipp, die dit seizoen als deskundige meewerkt aan Married at First Sight, komt dat doordat de kijker er iets in herkent.
“We zien mensen die worstelen en zich onhandig gedragen tijdens het daten”, zegt hij op Nu.nl.
“Daarin kunnen we onszelf herkennen. Hoewel sommige programma’s ons alleen maar laten genieten van andermans ongemak, kan zelfs het kijken naar flamboyante daters ons geruststellen. Dan denken we: daten kan dus nog veel erger zijn dan bij mij.”
In deze aflevering staat er weer een nieuw (en uiteraard behoorlijk zenuwachtig) bruidspaar voor het altaar. Zal er een grote vonk overslaan of ontbrandt er slechts een waakvlammetje?
Married at First Sight is elke dinsdag, woensdag en donderdag om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'