TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorig jaar zorgde Matthijs Gaat Door voor veel bijzondere tv-momenten. Willeke Alberti die een mooi lied zong voor Rob de Nijs, Colin Benders en Cato van Dijk die I Feel Love van Donna Summers deden en het ontroerende nummer van André van Duin en Danny Vera.
Matthijs doet het ook dit seizoen natuurlijk niet alleen. Sven Hammond is er met zijn Big Band en elke zaterdag is er een liefdesgedicht door Joost Prinsen (die zelf een prille relatie heeft met Noraly Beijer). De rubriek 'Forever Young' keert terug en nog veel meer.
De eerste aflevering is eenmalig op zondag 5 september. Daarna keert het programma terug op de zaterdag. In de eerste uitzending is Youp van 't Hek een van de gasten. Hij begint aan zijn laatste ronde langs de theaters en hij gaat zingen met de Sven Hammond Big Band.
Matthijs gaat door is zondag 5 september om 21.35 uur te zien op NPO 1 en vanaf de tweede uitzending elke zaterdag om 21.35 uur op NPO 1.
Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle
09:15Op deze datum zie je de reünie van Winter Vol Liefde 2026