TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze speciale editie van Muziekfeest op het Plein draait alles om Oranjehits. Zo komen Marco Schuitmaker, bekend van zijn hit 'Engelbewaarder', en John de Bever langs om te zingen.
Bij laatstgenoemde speelt voetbal een belangrijke rol in zijn leven. Hij speelde de sport op professioneel niveau en maakte internationaal naam als zaalvoetballer. Na deze loopbaan pakte hij het zingen, wat hij voor zijn voetbalcarrière al deed, weer op.
Hij scoorde in 2015 een hit met 'Jij krijgt die lach niet van mijn gezicht' en dat nummer kwam in 2017 weer bovendrijven dankzij een nationale voetbalploeg. De Nederlandse vrouwen gebruiken het nummer tijdens het EK in eigen land als lijflied en wonnen het toernooi. De Bever zong het nummer bij hun huldiging in Utrecht.
Muziekfeest van Oranje is op vrijdag 7 juni 2024 om 20:33 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'