TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ruud de Wild vertelde dat hij een tijdje geleden al geholpen is aan de ziekte, maar dat het nog niet helemaal weg is. Hij moet binnenkort weer onder het mes. Na de nieuwe operatie wordt het drie maanden revalideren geblazen. De 51-jarige was daarom vandaag voorlopig voor het laatst te horen op Radio 2.
Volgens de radio-dj werd de kanker gelukkig vroeg ontdekt en wordt hij behandeld door de beste artsen. "Maar kanker is kanker, en dat blijft eng. Maar jullie zijn nog niet van me af."
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'
12:20Tobias Camman en Stijn van Vliet ontdekken fine dining in FOMO Chefs
10:37Johan Derksen noemt programma Yvonne Coldeweijer 'foute keuze' van John de Mol