TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Te Land, Ter Zee en in de Lucht zijn blijkbaar niet alleen maar zomerse temperaturen nodig, want het RTL-programma krijgt nu een heuse wintereditie. Inderdaad, met ijskoud water erbij.
Dat heeft RTL zojuist bekendgemaakt.
Het programma Te Land, Ter Zee en in de Lucht heeft natuurlijk niet echt een introductie nodig, want afgelopen zomer waren we al getuige van de comeback van het programma op RTL4. Ook dit keer is De Efteling weer het decor waar de deelnemers met hun zelfgemaakte karren van de schans racen.
In de winter, net na de kerstperiode, kunnen we natuurlijk veel gezellige lichtjes verwachten. Niet alleen op de karren maar ook in het decor.
De Efteling zal vol sneeuw liggen, dus de deelnemers moeten ervoor zorgen dat de remmen het goed doen. Naast de sneeuw ligt er ook nog eens een dikke laag ijs op de baan. En voor wie van de baan schiet, wacht een ijskoud bad.
De presentatie van Te Land, Ter Zee en in de Lucht is ook deze editie weer in handen van Ruben Nicolai en zijn sidekick Gerard Joling.
De wintereditie van Te Land, Ter Zee en in de Lucht is een eenmalige uitzending en is te zien op woensdag 1 januari 2025 om 20:30 uur op RTL4.
Bram Krikke en zijn vriendin presenteren realityshow
12:53De Famlie Jelies wil stroopwafels en frikandellen in Spanje
11:27Olcay Gulsen clasht met Onno Hoes: 'Je geeft geen antwoord op mijn vraag'
11:14Welk programma vervangt Hazes & Hoogkamer: Tot Uw Dienst op SBS6?
10:46Olof uit Married at First Sight geeft relatie-update: heeft hij de liefde gevonden?