Wesley Snipes steelt het verkeerde in 7 Seconds
Sinds hij niet meer in het leger zit doet ex-commando Jack Tuliver iets heel anders. Hij is niet crimineel.
Wesley Snipes
In 7 Seconds heeft hij zijn volgende klus samen met zijn team grondig voorbereid. De overval op een waardetransport in Roemenië kan dus bijna niet meer misgaan.
Dat is fijn: dat gaat al gauw twintig miljoen dollar opleveren. Daarom laat Tuliver (Wesley Snipes) niks aan het toeval over. Of toch?
Bij de overval grist een van zijn teamleden een koffertje met onbekende inhoud mee. Slecht idee: een stel Russische gangsters aast op het stuk bagage.
7 Seconds
Dat is niet alles: de Oost-Europese criminelen willen het koffertje zo graag hebben dat ze Jacks partner ontvoeren. Tijd om haar te bevrijden dus.
Misschien dat hij in 7 Seconds de inhoud van de koffer als lokaas kan gebruiken? Reken maar van yes, want die blijkt misschien nog wel meer waard te zijn dan de rest van de buit van de overval.

Alles over Pathé Thuis

Geef je mening in het TVgids.nl kijkerspanel

Formule 1 volg je hier

Pathé Thuis
Gerelateerd nieuws

Spaanse actiefilm Que Dios Nos Perdone maakt opwachting op FilmBox

De missie van Blake Lively in The Rhythm Section

Pierce Brosnan houdt zich bezig met duistere zaakjes in The Misfits

The Princess met Joey King is een heel andere prinses dan je zou verwachten

Vogelspotten met Jack Black en Rashida Jones in komedie The Big Year
