TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2002 maken er twee mannen de dienst uit in de wereld van het kunstschaatsen: bad boy Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) en braverik Jimmy MacElroy (Jon Heder). Bij de Olympische Spelen halen ze een gedeelde eerste plaats.
Daar zijn de mannen het in Blades of Glory niet bepaald mee eens. Jimmy vindt dat hij het goud verdient. Chazz vindt zichzelf met afstand de allerbeste. De ruzie die ze daarover krijgen loopt nogal uit de hand. Wat heet: Chazz en Jimmy krijgen een diskwalificatie én een levenslange schorsing aan het spandex schaatspakje. Daar zijn ze drie jaar later allebei nog verbolgen over. Ze willen die gouden plak.
Jimmy en Chazz ontdekken dat ze voor individueel kunstschaatsen dan wel geschorst zijn, als paar mogen ze gewoon meedoen. Dus dat gaan ze doen ook. De gezworen vijanden slaan keihard aan het trainen om als kunstschaatspaartje goed beslagen ten ijs te komen. Maar kunnen ze de gedoodverfde favorieten, broer-zuskoppel Stranz (Will Arnett) en Fairchild Van Waldenberg (Amy Poehler), verslaan?
Will Ferrell en Jon Heder trainden hard voor hun rollen in Blades of Glory. Eerst moesten ze leren schaatsen. Daarna kregen ze kunstschaatslessen van Sarah Kawahara, de coach van kunstschaatsster Michelle Kwan. Dat ging lang niet altijd goed. Jon Heder ging op een dag zo hard onderuit dat hij zijn enkel brak.
Partnerbijdrage
Robert ten Brink kondigt terugkeer studioshows All You Need Is Love aan
09:25Schattig: Kinderen Daan Schuurmans kijken er naar uit hun vader te zien in Gooische Vrouwen
09:16Robert ten Brink keert met nieuw seizoen All You Need Is Love terug in de studio
09:00De TV van gisteren: kijkers getuige van 'schokkend' moment voor Oos Kesbeke in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Claudia de Breij: Wat als, MasterChef Australië, The Marksman