TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de vijftiende eeuw heerst Vlad Tepes (Luke Evans) over Transsylvanië. Zijn land leeft in gespannen vrede met buurland Turkije.
Tenminste, totdat sultan Mehmed II (Dominic Cooper) een bizarre eis stelt. Hij staat erop dat Vlad hem duizend jongens geeft om een leger mee te beginnen.
Een van de jongens die Mehmed wil hebben is Ingeras, Vlads enige zoon. Dat pikt hij niet.
Om de Turkse legers van de wraakzuchtige sultan te weerstaan heeft hij een wonder nodig. Dat wonder dient zich aan in de vorm van een oude vampier Charles Dance.
Het monster geeft hem in Dracula Untold de kracht, snelheid en meedogenloosheid om zijn vijanden te vernietigen. Daar staat wel wat tegenover.
De prins krijgt hierdoor ook een onstilbare dorst naar menselijk bloed: Dracula is geboren.
Als je bij het zien van de oude meestervampier denkt 'Ken ik die man niet ergens van?' kan dat kloppen. Charles Dance was te zien als Tywin Lannister in Game of thrones.
Voor Dracula Untold bracht de acteur nogal wat tijd door in stoel van de make-upartiesten. Dance vond dat een mooi moment voor een dutje.
Toen hij wakker werd en in de spiegel keek, schrok hij zich een hoedje.
Heb je om 20:00 uur nog geen plannen? Dan is Beast met Idris Elba de perfecte reden om op de bank te ploffen. Deze spannende thriller beleeft zijn tv-première op Veronica.
Bram Moszkowicz over zijn verhitte debuut in Vandaag Inside: ‘Nog nooit meegemaakt’
11:08Chantal Janzen geeft punten namens Nederland bij het Eurovisie Songfestival
10:06Video: Beppie Melissen licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
10:00Joes Brauers hoopt dat serie De Vuurwerkramp impact zal maken: 'Ramp mag geen voetnoot worden'
09:41Dit zijn de vervangers van Peter Pannekoek in Dit Was Het Nieuws