TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nadat de grootmoeder van de familie Graham overleden is, komen de spreekwoordelijke lijken uit de kast vallen.
Dochter Annie (Toni Collette) en haar gezin zijn nog volop in de rouw als familiegeheimen, gekneusde verstandhoudingen en een schokkende gebeurtenis hun levens ontwrichten.
Het begint ermee dat Annie, haar dochter Charlie (Milly Shapiro) en uiteindelijk ook zoon Peter (Alex Wolff) akelige visioenen krijgen. Maar het wordt in Hereditary al snel nog veel erger. En griezeliger.
Zonder al te veel weg te geven over deze horrorfilm die het meer van een onderhuids gevoel van onbehagen dan van de schrikeffecten moet hebben – al zijn die er ook, en hoe! –, er is iets sinisters aan de hand en oma heeft daar wat mee te maken. Maar hoe dat precies zit?
Eigenlijk had Toni Collette het wel even gehad met zware, duistere rollen en films. De actrice had haar agent zelfs laten weten dat ze voorlopig alleen maar even in komedies wilde spelen. Tot ze het script voor Hereditary in handen kreeg. Ze was meteen zo onder de indruk dat ze haar voornemen overboord zette: deze rol móest ze hebben.
Komende week in GTST: Verstoorde verwachtingen en de rampzalige relkerst
20:23Leuk nieuws: De trailer van Emily in Paris seizoen 5 is er
16:47Heeft Erica Terpstra haar reis naar Mexico voor Erica op Reis al gemaakt?
15:19Floortje Dessing heeft bijzondere ontmoeting met oude bekende uit haar reisprogramma
14:54Massa is Kassa: Wendy stapt boos de auto uit