TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het was een drukke periode voor Sydney. Ze is onlangs gescheiden én ze heeft een huis geërfd.
Nu de feestdagen eraan komen wil ze wel even rust. Dus besluit ze met haar dochter de Kerst door te brengen in het huis dat ze geërfd heeft.
Dat de woning in een pittoresk stadje staat is mooi meegenomen. Het verhoogt in ieder geval de kerstsfeer.
Sydney (Scottie Thompson) brengt in Hope at Christmas steeds meer tijd door in de plaatselijke boekwinkel. Daar ontmoet ze Mac (Ryan Paevey).
Mac werkt als invalleerkracht op de plaatselijke school. Hoewel ze elkaar meteen zien zitten, houden Sydney en hij allebei de boot af.
Hope at Christmas is gebaseerd op een boek van Nancy Naigle. Haar naam komt in de film meerdere keren terug.
De boekwinkel staat zo ongeveer vol met haar boeken. Zo is de piek van de boekenkerstboom een titel van Nancy Naigle
En dan komt de schrijfster ook nog voorbij in een klein bijrolletje. Ze speelt (uiteraard) zichzelf.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden