TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een kleine elite-eenheid bestaande uit vier Navy SEALs krijgt de opdracht om talibanleider Ahmad Shah op te sporen en te doden. Shah houdt zich schuil in een klein dorp nabij het Hindu Kush gebergte.
De Navy SEALs stellen zich verdekt op en wachten tot de schemering valt. Dan stuiten ze op Afghaanse geitenherders.
De mannen hebben in Lone Survivor drie opties: de herders doodschieten, vastbinden of vrijlaten. Ze kiezen voor het laatste, met de kans dat de Afghanen hen gaan verraden.
Die vrees komt uit en de SEALs raken omsingeld door de taliban. Een gevecht barst los, maar de kans op overleven lijkt zeer gering.
Lone Survivor is gebaseerd op het gelijknamige boek van Marcus Luttrell, een van de vier Navy SEALs. De titel geeft eigenlijk al een hint: Marcus is de enige die de hinderlaag overleefd heeft.
Acteur Mark Wahlberg speelt de rol van Marcus Luttrell. Om zich voor te bereiden op die rol, wilde Wahlberg Luttrell ontmoeten.
De ex-militair zag dat eerst helemaal niet zitten. Wahlberg wist hem uiteindelijk toch over te halen. De twee hadden een openhartig gesprek over de heftige gebeurtenis.
Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’