TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Max Payne (Mark Wahlberg) werkt op de afdeling cold cases van de NYPD. Zijn vrouw Michelle (Marianthi Evans) en zijn kind werden drie jaar geleden vermoord en sindsdien is hij niet meer de oude.
Payne duikt in de duistere Russische onderwereld, waar hij de opdrachtgever van de moorden hoopt te vinden. Tussen alle actie is er een wat vreemde bijrol voor de drug valkyr.
Deze drug eist het leven van ene Natasha (Olga Kurylenko), de zus van de Russische crimineel Mona Sax (Mila Kunis). Mona is nu ook uit op wraak.
Zij en Max besluiten de handen ineen te slaan en samen op zoek te gaan naar de verantwoordelijken. Wat volgt is een hoop geschreeuw en geknal.
Mark Wahlberg had de Max Payne-games nooit gespeeld. De acteur vertelde dat hij niet verslaafd wilde raken aan de game.
Bovendien vond hij dat het script hem genoeg aanknopingspunten gaf over hoe hij Max wilde spelen.
Of dat klopte? Niet helemaal: Max Payne flopte genadeloos. Gamestudio 3D-Realms was ook niet te spreken over de verfilming van hun werk.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen