TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In deze vierde Police Academy heeft de stad een probleem: er zijn veel te weinig politieagenten. En de agenten die er zijn, zijn overwerkt.
Commandant Lassard (George Gaynes) heeft daar in Police Academy 4: Citizens on Patrol wel een oplossing voor. Hij roept het C.O.P.-programma in het leven.
C.O.P. staat voor Citizens on Patrol (burgers op patrouille). Die naam legt al een beetje wat Lassard wil: burger moeten mee kunnen helpen bij de aanpak van criminaliteit.
De vrijwilligers die zich voor C.O.P. aanmelden moeten wel een opleiding krijgen. En dat is dan weer een mooi klusje voor de vaste kern van Police Academy-klunzen.
Sharon Stone komt voorbij in Police Academy 4: Citizens on Patrol. Ze speelt Claire Mattson. Een van de redenen dat ze die rol besloot te accepteren? Haar huwelijk was net gestrand. Stone zat in een moeilijke periode en kon wel wat lol gebruiken. In een interview zei ze daarover: "Het gezelschap van een stelletje komieken was de beste therapie."
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in
19:07Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set