TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Arnie speelt John 'Breacher' Wharton, de leider van een eliteteam van de narcoticabrigade. Zijn taak: de strijd aangaan met 's werelds gevaarlijkste drugskartels.
Bij een van hun acties vinden Wharton en zijn team een enorme hoeveelheid cash. Het is zoveel geld dat ze besluiten een 'kleine' fooi voor zichzelf achter te houden. Die tien miljoen gaat toch niemand missen?
Nou, wel dus. Niet lang na de actie leggen leden van Whartons team een voor een het loodje, ze worden allemaal vermoord. Het lijkt er in Sabotage dus op dat iemand dat geld toch mist.
Sabotage is een ouderwetse actieknaller zoals Schwarzenegger er in zijn carrière al zoveel heeft gemaakt. Volgens regisseur David Ayer was dat niet helemaal zijn bedoeling.
Hij wilde eigenlijk een spannende thriller maken waarin Arnie uit moest zoeken wie het op zijn mannen gemunt had. De eerste versie van de film duurde bijna drie uur.
De producenten zaten echter niet te wachten op zo'n lange film. Ze knipten er veel thrillerachtige scènes uit, de actiescènes lieten ze zitten.
Partnerbijdrage
Komende week in GTST: Bonafide breuken en het gekmakend geklop
08:31De TV van gisteren: Marcella lijkt nu al helemaal klaar met Bjorn in Married at First Sight
06:47Vanavond op TV: De kist, Million dollar desert, Lethal Weapon
21:32Netflix deelt startdatum en eerste beelden van realityserie Yolanthe Cabau
14:45Kopen zonder Kijken België met Nederlandse interieur-expert te zien bij Videoland