TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De beer Yogi (Dan Aykroyd) en zijn jongere berenvriendje Boo-Boo (Justin Timberlake) wonen in het Yellystone Park. Daar houden ze zich vooral bezig met het stelen van picknickmanden, tot ergernis van boswachter Smith (Tom Cavanagh)
Dat is een onbezorgd leventje. Tot ze in Yogi Bear ontdekken dat de gierige burgemeester Yellystone Park wil sluiten. Hij wil het land verkopen.
Als die verkoop doorgaat, raken Yogi en Boo-Boo hun huis kwijt. Boswachter Smith en zijn collega's worden dan ontslagen.
Na jaren van rivaliteit hebben de boswachter en de beren dus ineens een gemeenschappelijke vijand. Ze gaan samenwerken om de burgemeester te stoppen.
Tijdens hun missie ontmoeten ze filmmaker Rachel (Anna Faris). Zijn maakt een documentaire over het park en wil Yogi en Boo-Boo daarvoor filmen.
Toen Justin Timberlake nog een klein Justintje was, was hij al hard op weg een ster te worden. Daar moest hij wel flink voor werken.
Zo had hij zanglessen. In die tijd imiteerde hij ook regelmatig tekenfilmpersonages.
Dat kwam hem bij de opnames van Yogi Bear goed van pas. Timberlake had zijn Boo-Boo-stem al paraat.
In de originele tekenfilmserie sprak Daws Butler de stem van Yogi Bear in. Later ging hij ook acteerlessen geven.
Toen bekend werd dat Dan Aykroyd de hoofdrol in Yogi Bear zou gaan inspreken, kreeg hij ineens veel post. Oud-studenten van Butler stuurden hem tapes waarop hij uitlegde hoe hij Yogi's stem deed.
Aykroyd besloot de tapes niet te luisteren. Hij wilde zelf uitvogelen hoe zijn Yogi moest klinken.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas