TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jacob (Nikolaj Coster-Waldau) heeft een fijn leven: vrouw, kind, goede baan.
Dat alles glipt door zijn vingers als hij met een slok op achter het stuur stapt en een dodelijk ongeluk veroorzaakt. Jacob draait voor zeven jaar de cel in.
Hij heeft al snel door dat hij in de gevangenis twee keuzes heeft: hij doet wat nodig is om te overleven of hij gaat ten onder.
Jacob kiest voor overleven. Hij sluit zich aan bij een bende.
Als Jacob zijn straf heeft uitgezeten stapt de ooit zo brave huisvader als geharde crimineel naar buiten. En dan?
Kan hij zijn oude leven weer oppakken of blijft zijn gevangenisverleden hem achtervolgen? Het zal weinig kijkers verbazen dat dat laatste het geval is.
Shot Caller brengt weinig nieuws, maar zit goed genoeg in elkaar om dat door de vingers te zien.
Vóór 2011 had buiten zijn thuisland nog nauwelijks iemand van de Deense acteur Nikolaj Coster-Waldau gehoord. Dat veranderde dankzij één enkele rol: die van Jamie Lannister in Game of thrones.
Sindsdien draaft hij vaker op in Amerikaanse producties. Zo was hij in 2017 naast Shot Caller ook te zien in Netflix-film Small Crimes.
In beide films speelt Coster-Waldau een veroordeelde crimineel die na jaren celstraf vrijkomt.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen