TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ba'ku is een bijzondere planeet. De bewoners – daar zijn er trouwens maar zeshonderd van – zijn supergezond, hartstikke gelukkig en ze hebben het eeuwige leven.
Dat laatste is reden voor de Son'a, een volk van een naburige planeet, om Ba'ku eens grondig te onderzoeken. Waarom hebben de bewoners van Ba'ku het eeuwige leven?
Als ze de reden eenmaal ontdekt hebben, ontstaat er een plan. De zeshonderd Ba'ku moeten hun planeet verlaten.
Weg is hun eeuwig leven. Daar staat tegenover dat miljarden Son'a en andere leden van de Federatie daardoor onsterfelijk worden.
Een kleine prijs al met al. Daar denkt Enterprise-kapitein Jean-Luc Picard (Patrick Stewart) anders over.
Hij krijgt in Star Trek: Insurrection de opdracht de bewoners van Ba'ku te evacueren. Hij negeert die order.
Picard kan het niet over zijn hart verkrijgen om de pracht van Ba'ku zo te grabbel te gooien. Zijn moreel kompas is zelfs sterker dan zijn trouw aan de Federatie.
Patrick Stewart is het niet eens met hoe zijn personage in Star Trek: Insurrection handelt. In een interview vertelde de acteur dat hij het heel anders had aangepakt dan zijn personage.
Als Patrick Stewart zelf kapitein van de Enterprise was geweest, had hij de bewoners van Ba'ku gedwongen hun planeet te verlaten.
Partnerbijdrage
HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman
10:52Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden