TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Door een ongeluk met haar paard raakt de veertienjarige Grace (een jonge Scarlett Johansson) een been kwijt en is daar begrijpelijk heel verbitterd over. Ook haar paard heeft een trauma opgelopen.
Moeder Annie (Kristin Scott Thomas) zet een trailer achter haar auto en reist met dochter en paard naar Montana. Daar woont paardenfluisteraar Tom Booker (Robert Redford).
Hij geneest niet alleen het paard. Met zijn helende krachten en zijn geduldige aanpak helpt hij ook Grace én Annie.
The Horse Whisperer zit vol Amerikaans sentiment, maar is desondanks een fijn romantisch drama. Regisseur Robert Redford (die hier voor het eerst zichzelf regisseert) bouwt het verhaal rustig op en neemt uitgebreid de tijd om de personages uit de gelijknamige roman van Nick Evans uit te diepen.
Met bijna drie uur is de film aan de lange kant, maar dat past juist goed bij dit verhaal en de personages.
In de credits van The Horse Whisperer staat iets dat niet helemaal klopt: 'Introducing Scarlett Johansson'. Zo'n credit wordt over het algemeen gebruikt voor acteurs die hun eerste filmrol spelen.
Maar voor Johansson is dit helemaal niet haar eerste rol. Voor The Horse Whisperer had ze al in zes andere films gespeeld, waaronder Home Alone 3.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is