TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Lakeith Stanfield en Issa Rae hebben allebei de afgelopen tien jaar een behoorlijke acteercarrière opgebouwd. Ook in The Photograph is goed dat ze hun sterrenstatus zeker verdienen.
Journalist Michael (Lakeith Stanfield) is in Louisiana om Isaac (Rom Morgan) te interviewen over zijn leven na orkaan Katrina. In zijn huiskamer ziet Michael een foto die zijn interesse wekt: eentje waar de onlangs overleden fotograaf Christina Eames op te zien is.
Ongeveer tegelijkertijd vindt Eames' dochter Mae (Issa Rae) in The Photograph een andere afdruk van dezelfde foto. Isaac vertelt Michael dat hij en Christina ooit een relatie hadden. Om dat verhaal verder in te vullen, spreekt Michael als hij terug is in New York met Mae af. Ze voelen zich meteen tot elkaar aangetrokken.
Het romantische drama The Photograph verweeft die twee romances met elkaar door beelden van het heden af te wisselen met flashbacks.
Op die manier worden de overeenkomsten en verschillen duidelijk zichtbaar. Dankzij de sterke cast en de filmmuziek van jazzpianist Robert Glasper levert dat een fijne film op.
Deze bekende duo's zien we terug in I've Got The Music In Me op SBS6
14:31Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?
14:10Spelprogramma Nation's Dumbest komt mogelijk naar Nederland
12:56Het gaat niet goed met boer Geert uit Boer Zoekt Vrouw
11:23Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie