TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Zei er iemand: 'What's another year'?
Lees ook: Joost Klein hoopt dat dít 'historische moment' gaat gebeuren tijdens Europapa
Als er een (voormalig) Songfestival-deelnemer onder de fans geen introductie meer nodig heeft, is het Johnny Logan wel. Hij slaagde er niet alleen in om in zowel 1980 als 1987 het festijn te winnen als artiest, maar was in 1992 ook betrokken als componist bij de winnende act. Deze successen leverden hem dan ook gaandeweg de bijnaam Mr. Eurovision op.
Sinds vorig jaar is er overigens ook een ms. Eurovision, namelijk Loreen. Zij wist in 2012 het festijn te winnen met haar liedje Euphoria en sleepte vorig jaar de winst binnen met het eveneens aanstekelijke Tattoo.
Dit jaar zal Johnny Logandus wederom aanwezig zijn om... Euphoria te zingen! "Ik ben enorm vereerd en enthousiast dat ik gevraagd ben om als gast op te treden op het Eurovisie Songfestival in Malmö", liet de artiest dan ook enkele dagen geleden al weten. "Ik kijk er echt naar uit om deze keer weer als gast op het Eurovisiepodium te staan en niet als deelnemer."
Benieuwd hoe het klinkt? Bekijk dan de eerste halve finale is dinsdag 7 mei vanaf 21:00 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Partnerbijdrage
Strijders is maandagavond niet te zien en dit is waarom
09:15Komende week in GTST: Bonafide breuken en het gekmakend geklop
08:31De TV van gisteren: Marcella lijkt nu al helemaal klaar met Bjorn in Married at First Sight
06:47Vanavond op TV: De kist, Million dollar desert, Lethal Weapon
21:32Netflix deelt startdatum en eerste beelden van realityserie Yolanthe Cabau