TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Met nieuwe presentator Astrid Sy begint Andere tijden aan het 22e seizoen. Haar eerste uitzending gaat over Hendriekje Jannie Vink, beter bekend onder haar artiestennaam Rita Hovink. Ze scoorde in de jaren 70 Nederlandstalige hits met klassieker 'Laat me alleen' als hoogtepunt.
Lang kon ze niet van haar roem genieten; op 35-jarige leeftijd overleed ze in 1979 aan kanker. Hovink blijkt nu meer in haar mars te hebben gehad dan het Nederlandstalig genre. Zo nam ze in 1969 een jazzplaat op, Love me or leave me. Dit album bleef decennialang relatief onopgemerkt, tot muziekjournalist Frank Jochemsen het een halve eeuw later opnieuw onder de aandacht bracht. Muziekcritici waren laaiend enthousiast. Jochemsen, zangeres Denise Jannah en Hovinks dochter Milou vertellen.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025