TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bastiaan Ragas is momenteel bezig een kinderserie te schrijven. Het eindresultaat moet bij de NPO te zien zijn.
De 48-jarige acteur, zanger, schrijver en alleskunner omschrijft de serie als "een soort Q&Q- en De Zevensprong-achtige whodunnit, maar dan voor kinderen. Het wordt een soort Indiana Jones, maar dan toch weer anders", zegt Ragas in een interview op NH Radio.
Nadat zijn broer Roef in 2007 overleed, zette Ragas al zijn werkzaamheden op een laag pitje. Daarvoor was hij succesvol in musicals als Aida en De drie musketiers, schreef hij een aantal boeken zoals Maar je krijgt er wel heel veel voor terug, een boek over het vaderschap. Onlangs bracht Ragas voor het eerst in twaalf jaar weer een single over uit. Eind 2020 brengt de man van Tooske een nieuw album uit.
Wanneer de kinderserie te zien is bij de NPO, is nog niet bekend. Een naam heeft de serie nog niet en ook is nog niet bekend wanneer de opnames plaatsvinden.
Jennie Jelies op een roze wolk dankzij 'echte Urker'
12:36Jeroen Rietbergen niet vervolgd in zedenzaak The Voice-kandidaat
12:26Love Island-deelnemer Esmee deelt break-up met volgers
10:17Nieuw seizoen van kennisquiz Weet Ik Veel in de maak
09:13Video: Eva Jinek gaat stuk om verjaardagscadeau van Merel Westrik: ‘Geweldig!’