TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De volgers van bekende Nederlanders op sociale media lopen in aantallen uiteen van duizenden tot miljoenen. Maar hebben de BN’ers daadwerkelijk wat aan deze fans op Instagram en TikTok?
In de nieuwe spelshow De Volgers nemen twee bekende Nederlanders het tegen elkaar op… via hun achterban. Bij elke opdracht moeten ze de juiste fans mobiliseren. Welke volgers zijn bijvoorbeeld het best in dansen, zingen, penalty’s nemen of het eten van pittig voedsel?
In de eerste aflevering staan model Kim Feenstra (600.000 volgers) en YouTuber Kalvijn (3,5 miljoen volgers) tegenover elkaar. Kalvijn lijkt in aantallen in het voordeel te zijn, maar er hoeft maar één betere penaltynemer in het team van Feenstra te zitten, en de winst is voor haar. Dyantha Brooks presenteert.
De Volgers is elke zaterdag om 20:30 uur te zien bij SBS6.
Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows