TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De dag waar veel GTST-fans enerzijds naar uitkijken maar ook tegen op zien was gisteravond aangebroken: de uitzending van de cliffhanger. Maar hoe gaat het eraan toe op de set op zo’n dag? Nola en Naomi geven een inkijkje achter de schermen.
Altijd leuk om te zien.
Vorige week donderdag was de cliffhanger van het 34e seizoen van Goede Tijden, Slechte tijden al te zien op Videoland, maar gisteravond was dan echt de seizoensafsluiter op tv. Waar vorig seizoen het gros van de Meerdijkers betrokken raakte bij een grote kettingbotsing, had dit keer iedereen een eigen, emotionele zomercliff.
Het was een enorm spannende avond voor veel GTST-fans, want nu is het nog drie maanden wachten voor we kunnen zien hoe alles afloopt. Maar voor nu heeft de serie op Instagram een leuke backstagevideo gedeeld en geven Nola (Noa Jacobus) en Naomi (Jada Blagrove) een kijkje achter de schermen bij de GTST-cliffhanger.
Altijd leuk om te zien hoe het eraan toe gaat op de set.
Het nieuwe seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden is vanaf maandag 26 augustus weer te zien bij RTL4. Op donderdag 22 augustus is de eerste aflevering te zien op Videoland.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'