TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De dag waar veel GTST-fans enerzijds naar uitkijken maar ook tegen op zien was gisteravond aangebroken: de uitzending van de cliffhanger. Maar hoe gaat het eraan toe op de set op zo’n dag? Nola en Naomi geven een inkijkje achter de schermen.
Altijd leuk om te zien.
Vorige week donderdag was de cliffhanger van het 34e seizoen van Goede Tijden, Slechte tijden al te zien op Videoland, maar gisteravond was dan echt de seizoensafsluiter op tv. Waar vorig seizoen het gros van de Meerdijkers betrokken raakte bij een grote kettingbotsing, had dit keer iedereen een eigen, emotionele zomercliff.
Het was een enorm spannende avond voor veel GTST-fans, want nu is het nog drie maanden wachten voor we kunnen zien hoe alles afloopt. Maar voor nu heeft de serie op Instagram een leuke backstagevideo gedeeld en geven Nola (Noa Jacobus) en Naomi (Jada Blagrove) een kijkje achter de schermen bij de GTST-cliffhanger.
Altijd leuk om te zien hoe het eraan toe gaat op de set.
Het nieuwe seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden is vanaf maandag 26 augustus weer te zien bij RTL4. Op donderdag 22 augustus is de eerste aflevering te zien op Videoland.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven