TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De dag waar veel GTST-fans enerzijds naar uitkijken maar ook tegen op zien was gisteravond aangebroken: de uitzending van de cliffhanger. Maar hoe gaat het eraan toe op de set op zo’n dag? Nola en Naomi geven een inkijkje achter de schermen.
Altijd leuk om te zien.
Vorige week donderdag was de cliffhanger van het 34e seizoen van Goede Tijden, Slechte tijden al te zien op Videoland, maar gisteravond was dan echt de seizoensafsluiter op tv. Waar vorig seizoen het gros van de Meerdijkers betrokken raakte bij een grote kettingbotsing, had dit keer iedereen een eigen, emotionele zomercliff.
Het was een enorm spannende avond voor veel GTST-fans, want nu is het nog drie maanden wachten voor we kunnen zien hoe alles afloopt. Maar voor nu heeft de serie op Instagram een leuke backstagevideo gedeeld en geven Nola (Noa Jacobus) en Naomi (Jada Blagrove) een kijkje achter de schermen bij de GTST-cliffhanger.
Altijd leuk om te zien hoe het eraan toe gaat op de set.
Het nieuwe seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden is vanaf maandag 26 augustus weer te zien bij RTL4. Op donderdag 22 augustus is de eerste aflevering te zien op Videoland.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette