TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eén ding is zeker: aan interessante vraagstukken geen gebrek.
In deze driedelige show kruipt de Engelse acteur Roger Allam, bekend van onder meer zijn rol in Endeavour, in de huid van onderzoeksrechter Antoine Verlaque. Samen met zijn vrouw Marine Bonnett (Nancy Caroll) staat hem een bijzonder lastige taak te wachten: ze moeten namelijk zien te ontdekken wie de reeks moorden op zijn geweten heeft die zijn gepleegd op een heerlijk idyllische locatie in Frankrijk. Dat klinkt op papier misschien eenvoudig en als een droom die uitkomt, maar niets is wat het lijkt.
Murder in the Provence heeft op dit moment 'slechts' drie afleveringen, maar als het aan de - inmiddels miljoenen - fans ligt, komt daar gauw verandering in. Zij steken hun enthousiasme online namelijk duidelijk niet onder stoelen of banken. "Eindelijk Murder in Provence gebingewatcht en ik vind het geweldig", luidt het dan ook op Twitter. "Ik hou echt van Murder in Provence met zijn goede mysteries en charmante cast", kopt een andere kijker in.
Voordat er echter meer afleveringen verschijnen, is het voor ons in Nederland eerst tijd voor seizoen één. En zoals je hierboven al kon lezen, stelt die zeker niet teleur. Naast Roger Allam en Nancy Caroll spelen namelijk ook Keala Settle (bekend van The Greatest Showman), Geff Francis en Kirsty Bushell een grote rol in het geheel.
Benieuwd? Bekijk hieronder snel de trailer!
Murder in Provence is nu te zien via Viaplay.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland