TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkers van Het perfecte plaatje waren met stomheid geslagen toen de uitslag van de derde aflevering bekend werd en er een hele andere afvaller uit de bus kwam.
Lange tijd leek het erop dat Patrick Martens of Ruth Jacott moesten vertrekken. De presentator en de zangeres hadden van de negen resterende kandidaten het minst gepresenteerd. Ook tijdens de eerste opdracht, een shoot op het strand met de reddingsdienst, en de welbekende naaktshoot bungelden ze onderaan het klassement. Uiteindelijk oordeelde de jury dat Martens met 0.4 punten verschil de sterkere kandidaat was. Ruth zou met een gemiddelde van een 6 eruitvliegen.
Ware het niet dat John Heitinga aankondigde per direct vrijwillig uit Het perfecte plaatje te stappen. De oud-voetballer had altijd al de ambitie om trainer te worden en Ajax bood hem tijdens de opnames de kans om van jeugdtrainer door te stromen naar Jong Ajax: "Maar het schema matcht niet, dan kies ik toch echt voor het voetbal", aldus Heitinga die ironisch genoeg qua jurybeoordeling juist de aflevering had gewonnen.
Floortje Dessing geeft teken van leven op beladen dag
10:26GTST verrast met dreigende video over teruglopende kijkcijfers
10:14De TV van gisteren: De Verraders houdt kijkers Only Joling niet vast
06:47Vanavond op TV: Adieu God?, Make up your mind, Addams Family Values
17:01Dit nieuwe programma vervangt Bed & Breakfast na het Songfestival