TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frits Sissing had namelijk een hele andere droom: het presenteren van de 'ultieme' zaterdagavondshow Strictly Come Dancing.
"Jaren geleden hoorde ik in de wandelgangen van AVROTROS dat Strictly Come Dancing terug zou komen op de Nederlandse televisie. Dat was als kind al mijn droom: groot weekendamusement, rood pluche, live-muziek", blikt hij terug. Helaas had zender AVROTROS hele andere plannen: niet hij, maar Reinout Oerlemans kreeg de presentatie in handen.
Tot grote teleurstelling van hemzelf moest Frits Sissing het daarom doen met een ander programma: een show waarin BN'ers dirigent werden van een orkest. Oftewel: Maestro. "Ik baalde als een stekker: ik kreeg het afdankertje, terwijl Reinout stond te shinen in 'mijn show", herinnert hij zich.
Achteraf blijkt dat een hard gelag. "En kijk nu: Maestro komt al zes seizoenen boven de miljoenengrens uit, terwijl Strictly Come Dancing al na een jaar van de buis werd gehaald."
Het nieuwe seizoen Maestro is vanaf 5 december te zien. Lees hier wie er meedoen.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3