TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dorian (28) vertelt aan presentator Froukje de Both en voormalig GTST-acteur Jim Geduld wat hem overkomt sinds hij geregeld zijn afgetrainde body showt in de serie.
Bindels krijgt een enorme hoeveelheid berichten op social media en sommigen zijn bijzonder pikant: "Dat is soms wat extremer dan anders... Of ik voor geld misschien seks wil hebben. Maar vooral dat mensen weleens een beschuitje met je willen eten." Momenteel is Dorian erg gelukkig met zijn collega GTST-ster Bertrie Wierenga.
Jim Geduld haakte in op die ontboezeming. Hij speelde van 1991 tot en met 1999 de rol van Arthur Peters en kon vertellen dat seksverzoeken van alle tijden zijn: "Dat is dus niet veranderd! Ik ken bepaalde oud-collega's die dat ook toegespeeld kregen."
'Dit kost The Passion 2026'
13:22Monique Hansler is in feeststemming en wel hierom
12:40Gemengde reacties op terugkeer Meilandjes: van 'Zo leuk' tot 'Nog steeds niet verlost'
12:13Albert Verlinde terug naar RTL Boulevard? 'Alle opties liggen open'
10:05Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten